Archive

Archive for the ‘Komplety’ Category

komplet biżuterii srebrnej z cyrkoniami kpl3-33

maj 10th, 2012 admin No comments

Ciekawy komplet z osadzonymi cyrkoniami wykonany z metalu szlachetnego próby 925. Srebro polerowane ręcznie pasuje szczególnie na uroczystości. Nic nie podkreśli Twojej urody i wdzięku jak finezyjne srebro. Srebro z cyrkonią to znakomity i podkreślający urodę element współczesnego ubioru. Sprawdź najnowszą ofertę firmy Bizant i zamów nietypowe komplety biżuterii z cyrkoniami.

srebrny komplet z cyrkoniami kpl3-19

kwiecień 10th, 2012 admin No comments

srebrny komplet  z cyrkoniami kpl3-19

Czarowny komplet z białymi kamieniami jubilerskimi - cyrkoniami zrobiony ze srebra próby 925. Srebrny wyrób jubilerski polerowany na wysoki połysk nadaje się szczególnie na każdy dzień tygodnia. Nic nie podkreśli Twojej urody i wdzięku jak zmysłowa biżuteria srebrna. Srebrna biżuteria z cyrkonią to istotny detal dzisiejszego wizerunku. Zobacz inne produkty. Już dziś zamów niebanalne srebrne komplety biżuterii.

Zgodnie z tradycją serwisu przygotowałem następny materiał z branży jubilerskiej. Tym razem opiszę wyjątkowo cenny metal szlachetny - platynę. Platyna jest wykorzystywana w jubilerstwie od XIX w. Podstawową cechą metalu jest wysoki połysk oraz jasny kolor. Platyna jest cenniejszym metalem od palladu i złota. Z platyny powstają najdroższe wyroby jubilerskie, często z osadzonymi kamieniami szlachetnymi. Szczególnie popularne są platynowe pierścionki, gdyż metal potęguje blask brylantów oraz innych najcenniejszych klejnotów. Oznaczenia stosowane przy biżuterii z platyny to Plat, 950, PT905, PL, PT. Platyna jest wskazanym metalem dla alergików.

srebrny komplet z jubilerskimi kamieniami kpl3-14

marzec 10th, 2012 admin No comments

Cudowny komplet biżuterii ze srebra z białymi cyrkoniami ,który został wykonany z najwyższej próby srebra. Srebrny wyrób jubilerski polerowany na wysoki połysk nadaje się do szkoły. Piękna srebrna biżuteria zapewni Tobie świetny nastrój.Biżuteria z najwyższej próby srebra z cyrkonią to konieczny i podkreślający piękno szczegół każdego ubioru. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Srebro firmy Bizant podkreśli Twój indywidualizm i temperament. Odwiedź stronę www.Bizant.pl i kup szykowne srebrne komplety biżuterii .

Categories: Komplety Tags: ,

komplet z osadzonymi cyrkoniami kpl3-49

luty 10th, 2012 admin No comments

Komplet ze srebra z osadzonymi kamieniami jubilerskimi to bardzo potrzebny szczegół każdego stroju. Biżuteria kobieca nadaje się do pracy w biurze. Srebrny wyrób jubilerski z cyrkoniami cieszy się od dawna wyjątkową popularnością. Biżuteria to bez wątpienia bardzo dobry pomysł na prezent z okazji ślubu. Damska biżuteria ze srebra ma lecznicze oddziaływanie na organizm – przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu i wycisza troski. Srebro próby 925 nie tylko zdobi właściciela, ale także odzwierciedla jego naturę. Nic nie podkreśli Twojej urody i wdzięku jak zmysłowa srebrna biżuteria. Już dziś odwiedź sklep internetowy Bizant.pl i kup szykowane i niedrogie srebrne komplety z cyrkoniami.

Categories: Komplety Tags: ,

komplet srebrny z prawdziwymi cyrkoniami kpl3-47

styczeń 10th, 2012 admin No comments

Zestaw srebrny z prawdziwymi cyrkoniami to istotny szczegół każdego ubioru. Biżuteria pasuje zwłaszcza do noszenia do szkoły. Wyrób srebrny charakteryzuje się bogactwem wzorów, różnorodnością form. Srebro to bez wątpienia ciekawy pomysł na prezent z okazji imienin. Biżuteria srebrna ma bardzo pozytywne oddziaływanie na organizm – wycisza troski i osłabia wzburzenie. Srebrny wyrób jubilerski nie tylko zdobi właściciela, ale także ukrywa ludzkie marzenia. Zmysłowe srebro zapewni na długo świetny nastrój. Nie masz pojęcia gdzie i jaki prezent kupić na wyjątkową okazję? Odpowiedź jest prosta – zapraszam na stronę www.Bizant.pl. Tu znajdziesz modne srebrne komplety biżuterii. Jeżeli zamierzasz kupić biżuterię komuś bliskiemu z poza Polski to warto wybrać się na zakupy do sklepu Bizant.pl. Zamiast ponosić niepotrzebne opłaty pocztowe od razu zamów srebro z dostawą do dowolnego miejsca na świecie. Tu koszt przesyłki zagranicznej przy przedpłacie na konto jest zawsze stały i wynosi jedynie 12 zł.

Categories: Komplety Tags: ,