Archive

Archive for the ‘Łańcuszki’ Category

łańcuszek srebrny la4-4

kwiecień 11th, 2011 admin No comments

łańcuszek srebrny la4-4

Niespotykany łańcuszek srebrny precyzyjnie zrobiony ze srebra próby 925. Polerowana ręcznie biżuteria srebrna nadaje się szczególnie do noszenia do pracy. Zmysłowa srebrna biżuteria zapewni Tobie świetny nastrój.Biżuteria ze srebra to świetny i polecany dodatek do ubioru. Już dziś kup niebanalne srebrne łańcuszki.

Specyfikacja biżuterii
Wyrób jubilerski: łańcuszek
Biżuteria: damska
Materiał: srebro próby 925
Powierzchnia srebra: polerowana
Zastosowanie: na szyję
Środki do konserwacji biżuterii: płyn do czyszczenia srebra
Profesjonalne czyszczenie srebra wykona: jubiler
Domowe sposoby czyszczenia biżuterii: popiół papierosowy.

Categories: Łańcuszki Tags:

srebrny łańcuszek la55-13

marzec 11th, 2011 admin No comments

Delikatny srebrny łańcuszek , który został wykonany z najwyższej próby srebra. Biżuteria ze srebra pasuje w szczególności do noszenia na co dzień. Piękne srebro zapewni Tobie świetny nastrój.Biżuteria srebrna to przydatny
i zalecany element współczesnego ubioru. Nie wiesz jaką kupić biżuterię na specjalną okazję? Po prostu odwiedź sklep internetowy Kwarc.eu i wybierz czarujące srebrne łańcuszki.

Categories: Łańcuszki Tags: ,

srebrny łańcuch la73-3

marzec 11th, 2011 admin No comments

Oryginalny łańcuch ze srebra , który został wykonany ze srebra 925. Biżuteria polerowana na wysoki połysk nadaje się na specjalne okoliczności. Finezyjna srebrna biżuteria zapewni na długo świetny nastrój. Wyrób srebrny to świetny i zalecany suplement modnego ubioru. Już dziś odwiedź sklep internetowy Kwarc.eu i kup w atrakcyjnej cenie łańcuchy.

Zanim jednak wybierzesz się na zakupy zapraszam do skorzystania ze zgromadzonej tu wiedzy. Warto dowiedzieć się np. jak powstały kamienie szlachetne. Otóż kamienie szlachetne powstały w głębinach ziemi przed wieloma milionami lat. W starożytności uważano, że kamienie szlachetne są pochodzenia roślinnego i podobnie jak rośliny wyrastają z nasion. Inni twierdzili, że kamienie szlachetne powstały w wyniku rozkładu pierwotnych roślin czy też karbonizacji. Teorie te są jednak zupełnie nieaktualne. Obecnie rozróżnia się trzy procesy minerałotwórcze, w wyniku których mogą pojawić się dobrze wykształcone kryształy. Po pierwsze wytwarzają się podczas zastygania i krystalizowania się płynnej magmy, gorącego stopu krzemiankowego (ciekłej mieszaniny tlenowych związków różnych pierwiastków), wyciskanego z wnętrza ziemi ku jej powierzchni lub wyrzucanego na zewnątrz podczas wybuchów wulkanicznych w postaci lawy. Możliwe jest także tworzenie się kryształów w głębinach ziemi na skutek panujących tam wysokich ciśnień i temperatur. Niektórzy specjaliści uważają, że np. diamenty powstały na głębokości 3 - 4 km; inni, że działo się to nawet 100 km pod powierzchnią ziemi. Trzeci proces powstawania dotyczy procesu tworzenia się nowych minerałów, któremu towarzyszy powstawanie kamieni szlachetnych. Chodzi tu o napowierzchniowe skutki takich zjawisk, jak opady atmosferyczne, wahania temperatury, działalność organizmów żywych. Powodują one wietrzenie skał oraz ich rozdrabnianie. Następnie unosi je woda, a w korytach rzek czy na dnie mórz tworzą się osady, o innym składzie chemicznym od skał pierwotnych. Właśnie wśród osadów, w żwirach lub piaskach, można znaleźć kamienie szlachetne pochodzące ze skał pierwotnych. Niektóre kamienie szlachetne są naturalnym produktem wietrzenia skał. W taki sposób powstają m.in. malachity, turkusy, chryzoprasy.

Categories: Łańcuszki Tags:

srebrny łańcuch la55-1

marzec 11th, 2011 admin No comments

Łańcuch ze srebra to ważny i zalecany suplement nowoczesnego ubioru. Srebro nadaje się szczególnie do pracy. Polerowany ręcznie wyrób pod względem różnorodności form, wzorów oraz ceny przewyższa pozostałe metale szlachetne. Wyrób srebrny jubilerski to bez wątpienia bardzo dobry pomysł na prezent z okazji walentynek. Srebro dla kobiet ma leczniczy wpływ na organizm – osłabia wzburzenie. Biżuteria srebrna nie tylko zdobi człowieka, ale także ukrywa nasze uczucia. Finezyjna biżuteria srebrna zapewni Tobie świetny nastrój. Nie masz pojęcia gdzie i jaki prezent kupić na wyjątkową okazję? Odpowiedź jest prosta – zapraszam na stronę www.kwarc.eu. Tu znajdziesz szykowane i niedrogie łańcuszki ze srebra.

Categories: Łańcuszki Tags:

łańcuszek srebrny la14-7

marzec 11th, 2011 admin No comments

Srebrny łańcuszek to przydatny i efektowny szczegół nienagannego stroju. Biżuteria ze srebra pasuje do noszenia na romantyczne spotkanie z ukochaną osobą. Srebrny wyrób jubilerski polerowany na wysoki połysk cieszy się od wielu lat niesłabnącym powodzeniem. Srebro to aktualnie najlepszy prezent np. na Mikołajki. Biżuteria ze srebra ma bardzo pozytywny wpływ na organizm – osłabia wzburzenie. Biżuteria ze srebra wyróżnia się niezwykłym blaskiem białego złota. Finezyjna srebrna biżuteria zapewni na długo świetny nastrój. Odwiedź stronę firmową Kwarc.eu i zakup modne i niedrogie łańcuszki. Warto wiedzieć, że poza biżuterią w sklepie internetowym Kwarc.eu możesz kupić profesjonalne środki do pielęgnacji wyrobów jubilerskich. Na uwagę zasługuje płyn do czyszczenia srebra. Przed użyciem koniecznie zapoznaj się z instrukcją.