Archive

Archive for the ‘Kolczyki’ Category

kolczyki srebrne z prawdziwymi cyrkoniami kc3-46

sierpień 25th, 2011 admin No comments

Prześliczne srebrne kolczyki z osadzonymi cyrkoniami , które zostały wykonane z najwyższej próby srebra. Biżuteria srebrna polerowana na wysoki połysk nadaje się przede wszystkim do noszenia do szkoły. Finezyjna srebrna biżuteria zapewni na długo świetny nastrój. Biżuteria z kamieniem jubilerskim - cyrkonią to istotny i efektowny dodatek do dzisiejszego ubioru. Nie jest tajemnicą, że biżuteria firmy Kwarc to srebrna finezja w czystej formie. Dziś jednak został zdradzony pilnie strzeżony sekret. Informujemy, iż od miesiąca oferowana biżuteria srebrna dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Na stronie www.kwarc.eu znajdziesz wyjątkowo oryginalne i niedrogie srebrne kolczyki z turkusem.

Specyfikacja produktu
Wyrób jubilerski: kolczyki
Biżuteria: damska
Materiał: srebro próby 925
Powierzchnia srebra: polerowana
Kamień jubilerski: cyrkonia
Rodzaj kamienia: syntetyczny
Zastosowanie: na ucho
Zapięcie: na biglu
Środki do konserwacji biżuterii: płyn do czyszczenia srebra
Profesjonalne czyszczenie srebra wykona: jubiler

Categories: Kolczyki Tags:

kolczyki srebrne z kamieniem jubilerskim kc3-69

lipiec 25th, 2011 admin No comments

kolczyki srebrne  z kamieniem jubilerskim kc3-69

Wyborne kolczyki ze srebra z białymi cyrkoniami wykonane z próby srebra 925 i ocechowane zgodnie z prawem probierczym. Wyrób polerowany ręcznie nadaje się w szczególności do noszenia do pracy. Eleganckie srebro zapewni na długo świetny nastrój.Biżuteria z najwyższej próby srebra z prawdziwymi cyrkoniami to niezastąpiony i podkreślający piękno element ubioru. Zobacz inne wyroby jubilerskie. Tu znajdziesz oryginalne kolczyki z koralem.

Wydaje się, że zakup biżuterii przez internet to prosta i przyjemna czynność, ale czym kierować się, gdy przed nami pojawiają się oferty setek sklepów jubilerskich, a moda w jubilerstwie zmienia się jak w kalejdoskopie. Wielu z nas wciąż jeszcze ocenia biżuterię przeliczając ją tylko na gramy, a nie doceniając wzoru, jakości wykonania, wkładu pracy jubilera itd. W ozdobach odzwierciedla się także ludzka natura i czas. Każda epoka ma swoje biżuteryjne upodobania, a te z kolei ulegają indywidualnym gustom. Biżuteria nie tylko zdobi; w wyrobach jubilerskich skrywają się ludzkie marzenia, uczucia lub ideały. Za pomocą jubilerskich dzieł sztuki zwierzamy się z sentymentów, tęsknot, nawet skrywanych przesądów. Biżuteria to kruszce i kamienie, ale w dużej mierze również dzieło artystyczne - podporządkowane kanonom zmiennej mody lub stylu. Warto więc poznać podstawowe trendy panujące w jubilerstwie. Harmonia i równowaga jest trendem, w którym nie dominuje już sama tylko forma, ale ważniejsze stają się zastosowane i przetworzone przez projektanta tworzywo. Biżuterię tego kierunku: wisiorki, kolczyki, bransoletki, naszyjniki oraz broszki charakteryzują płynne formy, delikatne i subtelne wzory. Motywy są różnorodne, różne też formy i sposoby obróbki powierzchni wyrobów. Symbole i tożsamość to idea, która podkreśla indywidualność i wyraźnie zarysowuje tożsamość zarówno starych, jak i nowych symboli. Motywy dekoracyjne tej biżuterii nawiązują do człowieka, świata zwierząt lub do techniki; także do motywów dawnej grafiki, jak alfabet, hieroglify itd. Duchowość i naturę cechują wzory emanujące spokojem i pogodę, nawiązujące do elementów przyrody np. łodyga przechodząca w kwiat, splecione korzenie itp. Formy te symbolizować mają ciszę i wewnętrzny spokój, wyrażane w proporcjonalnych liniach, a także dużych stosunkowo rozmiarach biżuterii.

Categories: Kolczyki Tags:

kolczyki - srebro z jubilerskim kamieniem - cyrkonią kc52-10

czerwiec 25th, 2011 admin No comments

Kolczyki srebrne z osadzonymi cyrkoniami to znakomity detal nienagannego stroju. Biżuteria srebrna nadaje się szczególnie na wyjątkowe okoliczności. Polerowana ręcznie biżuteria z uwagi na właściwości estetyczne ma istotne znaczenie dla wizażystów. Biżuteria to aktualnie najlepszy prezent z okazji walentynek. Damska biżuteria srebrna z osadzonym jubilerskim kamieniem ma leczniczy wpływ na organizm – przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu i osłabia wzburzenie. Biżuteria ze srebra nie tylko zdobi człowieka, ale także odzwierciedla nasze ideały. Eleganckie srebro zapewni Tobie świetny nastrój. Nie masz pojęcia gdzie i jaki prezent kupić na wyjątkową okazję? Odpowiedź jest prosta – zapraszam na stronę www.kwarc.eu. Tu znajdziesz nietuzinkowe kolczyki srebrne oksydowane z turkusem. Warto wiedzieć, że najważniejszym celem sklepu internetowego Kwarc.eu jest satysfakcja Klienta. Firma zapewnia profesjonalną obsługę oraz udziela 2 letniej gwarancji na biżuterię.

Categories: Kolczyki Tags:

kolczyki z cyrkoniami kc3-41

maj 25th, 2011 admin No comments

Cudowne srebrne kolczyki z cyrkonią wykonane z najwyższej próby srebra. Srebrny wyrób jubilerski polerowany na wysoki połysk pasuje przede wszystkim do noszenia na każdy dzień. Eleganckie srebro zapewni Tobie świetny nastrój.Biżuteria próby 925 z osadzonym kamieniem jubilerskim to nieodzowny i podkreślający piękno suplement nowoczesnego ubioru. Zapraszam od odwiedzenia strony www.kwarc.eu. Znajdziesz tu czarujące i niedrogie srebrne kolczyki.

Categories: Kolczyki Tags:

kolczyki ze srebra z cyrkoniami kc3-39

maj 25th, 2011 admin No comments

Srebrne kolczyki z cyrkoniami to istotny i efektowny element modnej kreacji. Biżuteria srebrna pasuje do pracy w biurze. Biżuteria srebrna polerowana ręcznie cieszy się od wielu lat niesłabnącą popularnością. Wyrób jubilerski ze srebra to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent np. dla taty. Biżuteria srebrna z osadzonymi cyrkoniami ma bardzo pozytywny wpływ na organizm – przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu i wycisza troski. Biżuteria próby 925 nie tylko zdobi właściciela, ale także ukazuje ludzkie ideały. Gustowna biżuteria srebrna zapewni Tobie świetny nastrój. Tylko wyobraź sobie jak śliczna biżuteria zmysłowo przylega do Twojego ciała i podkreśla Twój naturalny wdzięk. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności. Sklep Kwarc.eu poleca przepiękne i niedrogie kolczyki srebrne z kryształami swarovskiego. Warto wiedzieć, że najważniejszym celem sklepu internetowego Kwarc.eu jest satysfakcja Klienta. Firma zapewnia profesjonalną obsługę oraz udziela 2 letniej gwarancji na biżuterię.

Categories: Kolczyki Tags: