Archive

Archive for the ‘Bransoletki’ Category

bransoletka srebrna z koralem bt28-6

lipiec 26th, 2012 admin No comments

Bransoleta z osadzonym koralem to przeuroczy szczegół dzisiejszego stroju. Biżuteria ze srebra z czerwonym koralowcem pasuje w szczególności do noszenia do czarnej marynarki. Oksydowany ręcznie wyrób z koralem cieszy się od wielu lat niesłabnącym powodzeniem. Wyrób jubilerski ze srebra z koralem to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent z okazji walentynek. Damska biżuteria ma pozytywne oddziaływanie na organizm – wycisza troski i osłabia wzburzenie. Biżuteria srebrna zaspokoi wymagania osób ceniących klasykę i ekstrawagancję. Tylko wyobraź sobie jak wiele przyjemności sprawi Tobie posiadanie uroczego drobiazgu. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności. Sklep jubilerski Bizant.pl na wszelkie troski poleca gustowne wyroby jubilerskie. Szczególnie interesujące są nietypowe bransolety z koralem.

Categories: Bransoletki Tags: ,

bransoletka - srebro z koralem bt10-15

lipiec 26th, 2012 admin No comments

Bransoleta srebrna z koralem to nieodzowny i podkreślający urodę dodatek do współczesnej kreacji. Srebrna biżuteria z koralem nadaje się w szczególności do noszenia do wieczorowej sukni. Biżuteria oksydowana ciszy się od kilku lat dużym powodzeniem. Biżuteria to bez wątpienia ciekawy pomysł na prezent z okazji walentynek. Srebrna biżuteria z koralem ma bardzo pozytywne oddziaływanie na organizm. Biżuteria ze srebra nie tylko zdobi człowieka, ale także ukazuje nasze uczucia. Nic nie podkreśli Twojej urody i wdzięku jak finezyjna srebrna biżuteria. Polecam zamówić te nietypowe srebrne bransoletki oksydowane z turkusem.

Categories: Bransoletki Tags:

bransoletka ze srebra z koralem bt10-10

lipiec 26th, 2012 admin No comments

bransoletka ze srebra z koralem bt10-10

Przeurocza srebrna bransoletka z koralem zrobiona ze srebra próby 925. Oksydowany wyrób srebrny z koralowcem nadaje się do pracy. Tylko wyobraź sobie jak wiele przyjemności sprawi Tobie posiadanie uroczego drobiazgu. Biżuteria z koralem to uroczy i podkreślający urodę drobiazg do modnej kreacji. Wykorzystaj okazjonalną cenę i kup wysmakowane bransoletki srebrne oksydowane z turkusem.

Categories: Bransoletki Tags: ,

bransoleta srebrna z osadzonym koralem bt10-8

lipiec 26th, 2012 admin No comments

bransoleta srebrna z osadzonym koralem bt10-8

Artystyczna bransoletka ze srebra z prawdziwym koralem zrobiona z metalu szlachetnego próby 925. Biżuteria oksydowana ręcznie z koralem zwłaszcza nadaje się na wieczorowe spotkanie z ukochaną osobą. Piękna biżuteria srebrna zapewni Tobie świetny nastrój.Biżuteria próby 925 to śliczny i efektowny szczegół wizerunku. Warto sprawdzić szykowane i niedrogie bransoletki srebrne z onyksem.

Categories: Bransoletki Tags:

srebrna bransoletka z koralem bt10-4

lipiec 26th, 2012 admin No comments

srebrna bransoletka z koralem bt10-4

Delikatna bransoletka z koralem zrobiona z najwyższej próby srebra i ocechowana zgodnie z prawem probierczym. Oksydowane ręcznie srebro z koralem nadaje się do noszenia do granatowego stroju. Tylko wyobraź sobie jak wiele radości sprawi Tobie posiadanie finezyjnego drobiazgu. Wyrób jubilerski ze srebra to konieczny i podkreślający piękno element wizerunku. Już dziś zamów niebanalne i niedrogie bransoletki srebrne oksydowane z onyksem.

Wybierając się na zakupy biżuterii przez internet lub w tradycyjnym sklepie jubilerskim może przydać się wiedza o właściwościach kamieni szlachetnych, którym zaczęto przypisywać różnego rodzaju właściwości, wpływające na losy ich właścicieli. Z czasem powstała obszerna nauka na ten temat. Pojawiła się literatura, w której można było wyczytać, jakimi kamieniami należy się posłużyć w danej sytuacji; o czarodziejskich siłach zaklętych w kamieniach wspominają wielkie eposy indyjskie “Mahabharata” i “Ramajana”. Uważano więc, że agat zwiększa potencję mężczyzn, chroni przed piorunami, uśmierza bóle i sprzyja płodności; aleksandryt - zapewnia szczęście i sukcesy w życiu, a przy tym chroni przed wrogami; ametyst - odciąga od napojów alkoholowych, złych myśli oraz zapewnia pomyślność w życiu małżeńskim. Akwamaryn ceniono jako “kamień wiedzy”, rozwijający umysł inteligencję; bawole oko - chroniło przed kłopotami w oddychaniu i przeziębieniem. Chryzolit, zwłaszcza oprawiony w złoto, chronił noszącego przed chorobami serca, a także pomagał wyrabiać dobry smak artystyczny. Ten, kto chciał mieć silną wolę i zapewnić sobie sukcesy, powinien nosić granaty. Kto zaś często podróżował i podczas wypraw chciał uniknąć nieprzewidzianych wypadków - zaopatrywał się w hiacynt (cyrkon). Jadeit był skuteczny przy chorobach wątroby oraz grypie i w unikani koszmarów sennych, a jaspis - przy żółtaczce i niedokrwistości. Przytoczmy jeszcze kilka wskazówek z tej dziedziny. Karneol - daje siłę, uspokaja, zaostrza bystrość umysłu; kwarc różowy chroni przed zawałem serca. Kryształ górski był ceniony przy leczeniu egzemy i innych chorób skóry, a lazuryt usuwa duszność i skurcze. Nefryt - skuteczny w chorobach nerek - zapobiegać ma kłótniom małżeńskim i zdradom; także onyks wzmacnia szczęście małżeńskie i zapewnia trafny wybór partnera. Opalowi przypisuje się - oprócz skuteczności w chorobach serca - moc spełniania tajemnych życzeń; spinelowi - kształtowanie dobrych cech charakteru i cierpliwości. Tygrysie oko natomiast wlewa w ciało odwagę i dodaje werwy, a topaz likwiduje przejawy skąpstwa oraz jest skuteczny w dolegliwości wątroby i bezsenności. Turkus broni przed nieszczęściami, nieszczęściami nawet zmienia barwę, gdy w organizm właściciela zakradnie się choroba. I wreszcie turmalin - rozwija fantazję i zamiłowanie do sztuk pięknych, pięknych bywa skuteczny w chorobach krwi oraz zapobiega wczesnemu starzeniu się.

Categories: Bransoletki Tags: ,