Archive

Archive for the ‘Wisiorki’ Category

wisiorek z koralem ws28-32

wrzesień 26th, 2012 admin No comments

wisiorek z koralem ws28-32

Tym razem zamieszczam bardzo finezyjny wisior ze srebra z koralem precyzyjnie zrobiony ze srebra próby 925. Srebrna biżuteria pasuje do noszenia na wyjątkowe okoliczności. Elegancka srebrna biżuteria zapewni Tobie świetny nastrój.Ozdoba z najwyższej próby srebra z osadzonym bursztynem to konieczny i efektowny element współczesnego stroju. Sklep jubilerski Bizant.pl pomaga wyrażać uczucia! Osobiście polecam: przepiękne i niedrogie zawieszki.

Categories: Wisiorki Tags: ,

wisior ze srebra z koralem ws28-67

wrzesień 26th, 2012 admin No comments

Dziś prezentuję bardzo modny srebrny wisior z koralem zrobiony z najwyższej próby metalu szlachetnego – srebra 925. Srebro pasuje na każdą okoliczność. Nic nie podkreśli Twojej urody i wdzięku jak gustowna biżuteria srebrna. Srebrny wyrób z bursztynem to śliczny i polecany dodatek do nowoczesnego ubioru. Poczuj się zupełnie wyjątkowo. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności. Sklep jubilerski Bizant.pl na wszelkie troski poleca gustowne wyroby jubilerskie.  Szczególnie interesujące są czarujące srebrne zawieszki z koralem.

Categories: Wisiorki Tags:

zawieszka srebrna z koralem ws24-11

wrzesień 26th, 2012 admin No comments

Tym razem dodaję piękny wisior srebrny z kamieniem jubilerskim - koralem, który został zrobiony z metalu szlachetnego próby 925 i ocechowany zgodnie z prawem probierczym. Biżuteria pasuje do noszenia na imprezy. Piękne srebro zapewni na długo świetny nastrój. Srebro próby 925 z osadzonym bursztynem to istotny i efektowny element każdej kreacji. Zapraszam na zakupy do salonu jubilerskiego Bizant. Polecam ładne i niedrogie srebrne zawieszki.

Ponadto specjalnie dla miłośników pereł przygotowałem następny materiał o najpiękniejszym kamieniu organicznym, czyli o perle. Na pewno warto wiedzieć skąd pochodzą perły i gdzie można znaleźć taki skarb. Perły tworzą się w małżach słonowodnych, niektórych małżach słodkowodnych, sporadycznie również w ślimakach. Najczęściej stanowią reakcję na ciało obce, które wniknęło między muszlę małża a jego płaszcz lub do wnętrza płaszcza. W XIII wieku, w Chinach odkryto, że perły można hodować, umieszczając w muszli ciało obce np. ziarenko piasku. Małż broni się, odkładając wokół niego kolejne cieniutkie warstwy masy perłowej, którą wyścielona jest od wewnątrz muszla. Po kilku latach powstaje drogocenna lśniąca perła. Produkcją pereł hodowlanych na dużą skalę zajęli się Japończycy na przełomie XIX i XX wieku. Wracając do tematu perły występują w Zatoce Perskiej. Przeważnie są to perły różowe i biało kremowe, zwykle drobne od 12 granów. Jest to obecnie najważniejszy obszar eksploatacji pereł, pochodzi z niego 7/8 produkcji światowej. Ławice rozciągają się wzdłuż całego Półwyspu Arabskiego, lecz najważniejsze są w Zatoce Perskiej u wybrzeży wysp Bahrajn. Warunki połowów są w tym rejonie bardzo trudne i niebezpieczne. Następne miejsce występowania pereł to Zatoka Mannar (między Indiami i Cejlonem). Tu spotykamy perły białokremowe z pięknym niebieskim, zielonym lub fioletowym “overtonie”. Połowy pereł odbywają się pod kontrolą inspektorów rządowych, którzy regulują wydobycie perłopławów, by nie dopuścić do ich rabunkowej gospodarki. Kolejne miejsca to wybrzeże Morza Czerwonego obfitujące w perły białe i biało kremowe, wybrzeża Madagaskaru, Birmy, Filipin, północnej Australii, gdzie można znaleźć perły srebrzystobiałe i srebrzystożółtawe, szczególnie duże. Ławice ciągną się wzdłuż południowych i północno-zachodnich wybrzeży Przylądka Jork do Zatoki Shark i wzdłuż północno-wschodnich wybrzeży Queenslandu. Większe dochody pochodzą jednak nie ze sprzedaży pereł, lecz masy perłowej. Wreszcie perły spotykamy u wybrzeży Haiti – perły okrągłe, duże o masie do 7100 granów białe i słabym “overtonie” oraz żółte, szare i czarne, wybrzeży Florydy – główny obszar połowu pereł czarnych; także żółtych, zielonkawych i niebieskich. Nie można oczywiście pominąć jeszcze rejonu wód przybrzeżnych Ameryki Środkowej – Meksyk i Panama, gdzie znajdziemy perły drobne, małowartościowe, północnego wybrzeża Ameryki Południowej, wybrzeża Japonii – kilka niewielkich miejsc połowu prawdziwych pereł, białych z lekkim zielonkawym zabarwieniem. Japonia jednak to światowy potentat w produkcji pereł hodowlanych. (źródło:wikipedia.org)

Categories: Wisiorki Tags: ,

wisior srebrny z koralem ws10-42

wrzesień 26th, 2012 admin No comments

Wisiorek ze srebra z koralem to wyśmienity i podkreślający wdzięk element kreacji. Damska biżuteria pasuje do noszenia na spotkanie z ukochaną osobą. Srebro z koralem cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Wyrób srebrny to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent np. dla kobiety. Biżuteria ze srebra dla kobiet ma lecznicze oddziaływanie na organizm – przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu. Ozdoba ze srebra próby 925 nie tylko zdobi właściciela, ale także ukazuje ludzkie marzenia, uczucia lub ideały. Nic nie podkreśli Twojej urody i wdzięku jak zmysłowe srebro. Na stronie www.Bizant.pl znajdziesz wyjątkowo modne i niedrogie srebrne wisiorki oksydowane z onyksem.

Categories: Wisiorki Tags: ,

wisiorek z osadzonym koralem ws89-2

wrzesień 26th, 2012 admin No comments

wisiorek z osadzonym koralem ws89-2

Zawieszka ze srebra z jubilerskimi kamieniami - koralem to prześliczny i podkreślający urodę szczegół dzisiejszego wizerunku. Biżuteria srebrna nadaje się do noszenia do biura. Srebrny wyrób jubilerski z koralem to kwintesencja trendów panujących w świecie mody. Wyrób srebrny jubilerski to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent np. dla taty. Biżuteria srebrna kobieca ma bardzo pozytywne oddziaływanie na organizm. Biżuteria z najwyższej próby srebra pomaga wyrazić pragnienia. Finezyjna biżuteria srebrna zapewni na długo świetny nastrój. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Srebro firmy Bizant podkreśli Twój indywidualizm i temperament. Odwiedź stronę www.Bizant.pl i kup wysmakowane i niedrogie wisiorki srebrne. Warto wiedzieć, że w sklepie online Bizant.pl przy zakupach pow. 200 zł i przedpłacie na konto nie poniesiesz kosztów dostawy i ubezpieczenia wysyłki.

Categories: Wisiorki Tags: ,